शेन्जेन Xinchitai टेक्नोलोजी कं, लिमिटेड
शेन्जेन Xinchitai टेक्नोलोजी कं, लिमिटेड
उत्पादनहरू

M.2 NVME SSD एक अग्रणी चीन निर्माताबाट

View as  
 
कम्प्याक्ट 2230 PCIE 4.0 NVMe SSD 5000MB/s स्थानान्तरण गति

कम्प्याक्ट 2230 PCIE 4.0 NVMe SSD 5000MB/s स्थानान्तरण गति

GUDGA कम्प्याक्ट 2230 PCIE 4.0 NVMe SSD 5000MB/s स्थानान्तरण गतिले सानो M.2 2230 फारम कारकमा 5000MB/s सम्मको ज्वलन्त क्रमिक गति प्रदान गर्दछ। PCIe Gen4 x4 र NVMe प्रोटोकलमा निर्मित, यो एकल-पक्षीय SSD ले बुट, खेल लोड र कम्प्याक्ट उपकरणहरूको लागि ठूलो फाइल स्थानान्तरण समय घटाउँछ। ब्रान्ड: GUDGA सामाग्री: PCBA रंग: कालो/हरियो नेतृत्व समय: 4-15 दिन प्रमाणीकरण: ISO/CE/RoHS/KC
Nvme 2280 PCIE3.0 हार्ड डिस्क ठोस राज्य ड्राइव

Nvme 2280 PCIE3.0 हार्ड डिस्क ठोस राज्य ड्राइव

GUDGA डेस्कटपहरू, ल्यापटपहरू र मिनी पीसीहरूको लागि उच्च-प्रदर्शन ठोस-स्टेट ड्राइभमा ध्यान केन्द्रित गर्ने भरपर्दो भण्डारण ब्रान्ड हो। यसको Nvme 2280 PCIE3.0 हार्ड डिस्क सोलिड स्टेट ड्राइभले M.2 2280 फारम कारक, PCIe 3.0 x4 इन्टरफेस र NVMe 1.3 प्रोटोकललाई प्रिमियम 3D TLC NAND फ्ल्यासको साथ बनाउँछ। यसले छिटो क्रमिक पढ्ने र लेख्ने गतिहरू प्रदान गर्दछ, बुट र सफ्टवेयर लोडिङ समय धेरै कटौती गर्दछ। स्थिर तातो अपव्ययको लागि ग्राफिन थर्मल प्याडले सुसज्जित, यो SSD ले बहु क्षमता विकल्पहरू र व्यापक OS अनुकूलता प्रदान गर्दछ। यो गेमिङ, दैनिक कार्यालय र बहु-कार्यकारी कामको लागि लागत-प्रभावी अपग्रेड विकल्प हो। ब्रान्ड: गुड्गा सामाग्री: PCBA रंग: कालो/हरियो नेतृत्व समय: 4-15 दिन प्रमाणीकरण: ISO/CE/RoHS/KC
2242 लम्बाइ PCIE Gen4 SSD 5000MB/s पढ्ने गति

2242 लम्बाइ PCIE Gen4 SSD 5000MB/s पढ्ने गति

GUDGA विश्वव्यापी प्रयोगकर्ताहरूका लागि भरपर्दो, उच्च-प्रदर्शन ठोस-स्टेट ड्राइभहरूमा केन्द्रित पेशेवर भण्डारण ब्रान्ड हो। यो M.2 2242 PCIe Gen4 SSD ले NVMe प्रोटोकल मार्फत 5000MB/s क्रमिक पढ्ने गति प्रदान गर्दछ। यसको कम्प्याक्ट 22×42mm फारम फ्याक्टरले स्पेस-लिमिटेड अल्ट्रा-पुस्तकहरू, मिनी-पीसीहरू र इम्बेडेड उपकरणहरूमा पूर्ण रूपमा फिट हुन्छ, कम-शक्ति, झटका-प्रतिरोधी प्रदर्शन प्रदान गर्दछ। यसले प्रणाली बुट-अप, खेल लोड र ठूलो फाइल स्थानान्तरण समय छोटो बनाउँछ। स्थिर दैनिक र हल्का-कार्यभार सञ्चालनको लागि अनुकूलित, यो 2242 लम्बाइ PCIE Gen4 SSD 5000MB/s रिड स्पीडले उपयुक्त कम्प्याक्ट हार्डवेयरको लागि लागत-प्रभावी भण्डारण अपग्रेडको रूपमा कार्य गर्दछ।
7000mb/s M.2 PCIE 4.0 उच्च गति NVMe SSD

7000mb/s M.2 PCIE 4.0 उच्च गति NVMe SSD

GUDGA विश्वव्यापी उपभोक्ताहरू, गेमरहरू र सामग्री सिर्जनाकर्ताहरूका लागि उच्च-सम्पादन 7000mb/s M.2 PCIE 4.0 उच्च गतिको NVMe SSD मा ध्यान केन्द्रित गर्ने विश्वसनीय चिनियाँ-आधारित भण्डारण ब्रान्ड हो। PCIe 4.0 x4 इन्टरफेस र NVMe 1.4 प्रोटोकल फिचर गर्दै, यसले 7,000 MB/s सम्मको क्रमिक पढ्ने गति प्रदान गर्दछ। उच्च-गुणस्तरको 3D TLC NAND र उन्नत थर्मल व्यवस्थापन प्रणालीसँग सुसज्जित, यसले 4K/8K भिडियो सम्पादन, AAA गेमिङ, र ठूला फाइल स्थानान्तरण जस्ता माग कार्यहरूमा पनि स्थिर, उच्च-गतिको प्रदर्शन कायम राख्छ।
M.2 NVMe PCIE 3.0 SSD NVMe मिनी कम्प्युटरको लागि

M.2 NVMe PCIE 3.0 SSD NVMe मिनी कम्प्युटरको लागि

मिनी कम्प्युटरको लागि GUDGA M.2 NVMe PCIE 3.0 SSD NVMe मिनी पीसी, औद्योगिक कम्प्याक्ट उपकरणहरू र इम्बेडेड टर्मिनलहरूको लागि अनुकूलित कम्प्याक्ट भण्डारण हो। उच्च-सम्पादन NVMe SSDs भन्दा फरक, यसले कम पावर, कम ताप, पूर्ण अनुकूलता, सानो आकार र किफायती, स्पेस-सीमित, गर्मी-प्रतिबन्धित उपकरण अपग्रेडहरू र ठूलो खरिदहरूको लागि आदर्श हाइलाइट गर्दछ।
उच्च गति M.2 2230 PCIE 4.0 SSD 5000MB/s पढ्न

उच्च गति M.2 2230 PCIE 4.0 SSD 5000MB/s पढ्न

GUDGA हाई स्पीड M.2 2230 PCIE 4.0 SSD सँग 5000MB/s रीडको साथ तपाईको कम्प्याक्ट पोर्टेबल उपकरणहरू अपग्रेड गर्नुहोस्, 5000MB/s अल्ट्रा-फास्ट अनुक्रमिक पढ्ने गतिमा डेलिभर गर्ने उच्च-प्रदर्शन लघु भण्डारण ड्राइभ। उन्नत PCIe 4.0 x4 र NVMe 1.4 मुख्यधारा प्रोटोकलहरू अपनाउदै, यो 22×30mm अल्ट्रा-कम्प्याक्ट 2230 फारम कारक SSD ले पारम्परिक PCIe 3.0 र SATA भण्डारण उपकरणहरूको गति अवरोध भत्काउँछ, चरम प्रसारण गति, मिनी बडी साइज र st-Body लामो सञ्चालन क्षमतालाई पूर्ण रूपमा सन्तुलनमा राख्छ।

आजको द्रुत रूपमा विकसित भइरहेको डिजिटल भण्डारण परिदृश्यमा, NVMe SSDs (Non-volatile Memory Express SSDs) ले लामो समयदेखि परम्परागत प्रतिस्थापन गरेको छ।SATA SSDs, पीसी, सर्भर, औद्योगिक उपकरण, र अन्य परिदृश्यहरूको लागि कोर भण्डारण विकल्प बन्न। यद्यपि, बजारमा M.2 NVMe SSD उत्पादनहरूको विस्तृत विविधताको सामना गर्दै, तपाईंसँग यी प्रश्नहरू हुन सक्छन्: M.2 NVMe SSD के हो? यो र परम्परागत भण्डारण उपकरणहरू बीचको मुख्य भिन्नताहरू के हुन्? तपाईंको आवश्यकताहरूको लागि सही NVMe SSD कसरी छनौट गर्ने? कुन परिदृश्यहरू NVMe SSDs को विभिन्न प्रकारका लागि उपयुक्त छन्?


पहिले, कोर परिभाषा स्पष्ट गरौं: NVMe (गैर-वाष्पशील मेमोरी एक्सप्रेस) एक उच्च-गति भण्डारण प्रोटोकल हो जुन विशेष गरी NAND फ्ल्यास मेमोरीको लागि डिजाइन गरिएको हो। यो डाटा प्रसारण को लागी PCIe इन्टरफेस मा निर्भर गर्दछ। परम्परागत SATA प्रोटोकलको तुलनामा, यसले कम विलम्बता, उच्च ब्यान्डविथ, र उच्च स्केलेबिलिटीको विशेषता सहित फ्ल्यास मेमोरीको कार्यसम्पादन फाइदाहरूलाई अधिकतम बनाउँछ। यो NVMe SSDs ले नजिकैको तात्कालिक लोडिङ र कुशल डेटा स्थानान्तरण हासिल गर्न सक्ने मुख्य कारण हो। M.2 NVMe SSDs लाई एकल आयाममा वर्गीकृत गरिएको छैन। हामी चार मुख्य आयामहरू संयोजन गर्छौं - इन्टरफेस फारम कारक, प्रोटोकल संस्करण, फ्ल्यास मेमोरी चिप्स, र अनुप्रयोग परिदृश्यहरू - एक व्यापक र विस्तृत वर्गीकरणको लागि। हामीले हाम्रो कम्पनीका उत्पादनहरूको मुख्य प्रतिस्पर्धात्मकतालाई पनि समावेश गर्छौं, जसले सबैलाई वर्गीकरणको तर्क बुझ्न र उच्च गुणस्तरका उत्पादनहरू कसरी छनौट गर्ने भनेर स्पष्ट रूपमा जान्न अनुमति दिन्छ।


I. इन्टरफेस प्रकार द्वारा वर्गीकरण: विभिन्न यन्त्रहरूमा अनुकूलन, पोर्टेबिलिटी र प्रदर्शन सन्तुलन

इन्टरफेस प्रकार NVMe SSDs वर्गीकरण गर्न सबैभन्दा सहज तरिका हो। विभिन्न इन्टरफेस भएका उत्पादनहरू आकार, स्थापना विधि, र उपयुक्त उपकरणहरूमा उल्लेखनीय रूपमा भिन्न हुन्छन्, जुन हामीले उत्पादन छनौट गर्दा विचार गर्ने पहिलो कारक पनि हो। कुन इन्टरफेस NVMe SSD तपाईको उपकरणसँग उपयुक्त छ भनेर कसरी निर्धारण गर्ने? जवाफ इन्टरफेस प्रकारहरूको वर्गीकरणमा निहित छ, र हाम्रो कम्पनीका उत्पादनहरूले विभिन्न उपकरणहरूको आवश्यकताहरू पूरा गर्न सबै इन्टरफेस प्रकारहरू कभर गर्दछ।

M.2 इन्टरफेस NVMe SSD (मुख्यधारा उपभोक्ता र पातलो र हल्का उपकरणहरूको पहिलो विकल्प)

यो हाल NVMe SSD को सबैभन्दा सामान्य र व्यापक रूपमा प्रयोग गरिएको प्रकार हो। यसले कम्प्याक्ट M.2 फारम कारक प्रयोग गर्दछ, कुनै अतिरिक्त डाटा वा पावर केबलहरू आवश्यक पर्दैन; यसलाई सीधै मदरबोर्डको M.2 स्लटमा घुसाउन सकिन्छ, यसले आन्तरिक ठाउँलाई धेरै बचत गर्छ। आकारको आधारमा, यसलाई चार विनिर्देशहरूमा विभाजन गर्न सकिन्छ: 2230, 2242, 2260, र 2280। 2280 निर्दिष्टीकरण सबैभन्दा मुख्यधारा हो, धेरै जसो डेस्कटप र ल्यापटपहरूसँग मिल्दो छ, जबकि 2230 स्पेसिफिकेशन प्राय: ह्यान्डहेल्ड गेमिङ उपकरणहरू, अन्य साना पीसीहरूमा प्रयोग गरिन्छ।

हाम्रो कम्पनीको M.2 NVMe SSDs तिनीहरूको "कम्प्याक्ट साइज, उच्च दक्षता, र बलियो अनुकूलता" द्वारा विशेषता हो। सबै मोडेलहरूले 2280 मानक फारम कारक प्रयोग गर्दछ (अन्य आकारहरू अनुकूलित गर्न सकिन्छ), डुअल-च्यानल PCIe 3.0 x4 र PCIe 4.0 x4 प्रसारणलाई समर्थन गर्दछ। तिनीहरू बजारमा रहेका 99% मुख्यधाराका मदरबोर्डहरू र ल्यापटपहरूसँग मिल्दोजुल्दो छन्, पुराना कम्प्युटरहरू अपग्रेड गर्न र नयाँहरू निर्माण गर्न दुवैमा सजिलै अनुकूल हुन्छन्। यसबाहेक, उत्पादनहरूले अल्ट्रा-पातलो डिजाइन, केवल 3.5mm बाक्लो, र थर्मल प्याडहरूको साथ, प्रभावकारी रूपमा सञ्चालनको तापक्रम घटाउँछ, अत्यधिक तातोको कारणले कार्यसम्पादन थ्रोटलिङलाई रोक्न र पातलो र हल्का ल्यापटपहरू र मिनी पीसीहरूमा अपर्याप्त गर्मी अपव्ययको पीडा बिन्दुलाई सम्बोधन गर्दछ।

तपाईको कम्प्युटरको लागि सही M.2 NVMe SSD कसरी छनौट गर्ने?

1. कम्प्याटिबिलिटी पहिले: पहिले, तपाइँको मदरबोर्ड/ल्यापटप द्वारा समर्थित लम्बाइ (जस्तै, 2280 मात्र वा 2260/2280 सँग मिल्दो) लाई स्थापित गर्न नसकिने गलत खरिद गर्नबाट जोगिनको लागि उपकरण म्यानुअल जाँच गर्नुहोस्।

2. क्षमता र कार्यसम्पादन बीच सन्तुलन: दैनिक कार्यालयको कामको लागि 2230/2242 (512GB–1TB) छान्नुहोस्; गेमिङ/सृजनात्मक कार्यका लागि 2280 (1TB–4TB) छनौट गर्नुहोस्।

3. गर्मी अपव्यय विभिन्न परिदृश्य सूट: 2230/2242 कम भार लागि उपयुक्त छ; 2280 heatsink संग उच्च लोड लागि उपयुक्त छ।

4. मोटाई विभिन्न ठाउँ आवश्यकताहरू अनुरूप: पातलो र हल्का ल्यापटपहरूको लागि एकल-पक्षीय (2.4–3.5mm) छान्नुहोस्; डेस्कटपहरूले ठाउँ अवरोधहरूबाट बच्न डबल-साइडेड/हिटसिंक मोडेलहरू (4–8mm) स्थापना गर्न सक्छन्।


II। प्रोटोकल संस्करण: पुनरावृत्ति अपग्रेडहरू, निरन्तर प्रदर्शन सफलताहरू

NVMe प्रोटोकलले धेरै पुनरावृत्तिहरू पार गरेको छ, स्थानान्तरण गति र संस्करणहरू बीच सुविधाहरूमा महत्त्वपूर्ण भिन्नताहरू सहित। विभिन्न NVMe प्रोटोकल संस्करणहरू बीच के भिन्नता छ? उच्च संस्करण सधैं राम्रो छ? वास्तवमा, कुञ्जी तपाईको उपयोग आवश्यकता र उपकरण अनुकूलतासँग मेल खानु हो। हाम्रा उत्पादनहरूले विभिन्न कार्यसम्पादन आवश्यकताहरू पूरा गर्न मुख्यधारा संस्करणहरू समावेश गर्दछ।1। NVMe 1.3(PCIE Gen3.0) संस्करण (लागत-प्रभावी, पुरानो उपकरणहरूसँग मिल्दो) पहिलेको मुख्यधारा संस्करणको रूपमा, यसले PCIe 3.0 इन्टरफेस प्रयोग गर्दछ, 32Gbps को सैद्धान्तिक ब्यान्डविथको साथ, क्रमिक पढ्न/लेखन गति र 0MB 4/3/5 random 0 MB random सम्म। 500K IOPS भन्दा बढी, दैनिक कार्यालय, सामान्य गेमिङ र मल्टिमिडियाका लागि उपयुक्त। यसले पुराना यन्त्रहरू र किफायती मूल्यहरूसँग बलियो अनुकूलता सुविधा दिन्छ।

हाम्रो SSD PCIE Gen3.0X4 2280 M.2 Nvme SSD उत्पादनहरू मूल फ्ल्यास चिपहरू र स्थिर नियन्त्रकहरू अपनाउदै लागत-प्रभावकारितामा केन्द्रित छन्। MTBF को साथ 1.5 मिलियन घण्टा सम्म, तिनीहरूले TRIM र S.M.A.R.T लाई समर्थन गर्छन्। निगरानी। समान मूल्य दायराका साथी उत्पादनहरूसँग तुलना गर्दा, तिनीहरूसँग राम्रो चिप गुणस्तर र स्थिरता छ, स्थिरतालाई प्राथमिकता दिने बजेट-सचेत प्रयोगकर्ताहरूका लागि आदर्श।2। NVMe 1.4 (PCIE Gen4.0)संस्करण (मुख्यधारा, सन्तुलन प्रदर्शन र अनुकूलता) हालको मुख्यधारा संस्करण, यो PCIe 3.0/4.0 इन्टरफेसहरूसँग उपयुक्त छ। NVMe 1.3 मा आधारित, यसले प्रसारण दक्षतालाई अनुकूलन गर्छ, विलम्बता घटाउँछ, र सानो फाइल स्थानान्तरण र मल्टिटास्किङमा कार्यसम्पादन बढाउन HMB प्रकार्य थप्छ। क्रमिक पढ्ने/लेख्ने गति 7000MB/s भन्दा बढी छ, 4K अनियमित पठन/लेखन 800K IOPS, धेरै नयाँ कम्प्युटरहरू र व्यावसायिक उपकरणहरूसँग उपयुक्त।

हाम्रो सबैभन्दा धेरै बिक्री हुने NVMe 1.4 शृङ्खलाले PCIe 4.0 x4 इन्टरफेस र स्व-विकसित फर्मवेयर प्रयोग गर्दछ, स्वचालित रूपमा ऊर्जा बचत र उच्च प्रदर्शन मोडहरू बीच स्विच गर्दै। यसले LDPC त्रुटि सुधारलाई समर्थन गर्दछ र 300TBW (1TB क्षमता) सम्मको आयुको साथ, मूल NAND फ्ल्याससँग सुसज्जित छ। यो पाँच वर्षको वारेन्टी र छिटो बिक्री पछि सेवाको साथ पनि आउँछ, सामान्य र व्यावसायिक आवश्यकताहरू पूरा गर्दछ।3। NVMe 2.0 (PCIE Gen5.0)संस्करण (High-end, Ultimate Performance) PCIe 5.0 इन्टरफेससँग जोडिएको नवीनतम संस्करण, यसमा 64Gbps को सैद्धान्तिक ब्यान्डविथ छ, क्रमिक पढ्ने/लेख्ने गति 12000/Kwri/4MB random र 12000 सम्म 1500K IOPS (NVMe 1.4 को दोब्बर)। यसले डाटा सुरक्षा र भण्डारण दक्षता सुधार गर्न ZNS र KATA सुविधाहरू थप्छ, उच्च-अन्त गेमिङ, व्यावसायिक भिडियो सम्पादन, AI र ठूलो डेटा प्रशोधनका लागि उपयुक्त।

हाम्रो NVMe 2.0 उत्पादनहरूले नवीनतम PCIe 5.0 नियन्त्रक र उच्च-अन्तको 3D NAND फ्ल्यास, आत्म-विकसित गर्मी अपव्यय र कार्यसम्पादन अप्टिमाइजेसन प्रविधिहरू अपनाउने गर्दछ। हार्डवेयर इन्क्रिप्सन, पावर हानि सुरक्षा र विभाजन व्यवस्थापनलाई समर्थन गर्दै, तिनीहरूले स्थिरता र सुविधा समृद्धिमा सहकर्मी उच्च-अन्तका उत्पादनहरूलाई बढी प्रतिस्पर्धी मूल्यको साथ उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्छन्।


III। आवेदन परिदृश्यहरू द्वारा वर्गीकरण: आवश्यकताहरूको सटीक मिलान, समर्पित स्थिति

NVMe SSDs को कार्यसम्पादन, क्षमता र स्थिरताका लागि बिभिन्न अनुप्रयोग परिदृश्यहरूमा फरक आवश्यकताहरू छन्। सटीक मिलान तिनीहरूको मूल्य अधिकतम गर्न आवश्यक छ। विभिन्न परिदृश्यहरूको लागि सही NVMe SSD कसरी छनौट गर्ने? हाम्रो कम्पनीले उच्च गुणस्तर, लागत-प्रभावी उत्पादनहरू प्रदान गर्न हाम्रो आर एन्ड डी र आपूर्ति श्रृंखला फाइदाहरू प्रयोग गर्दै विभिन्न परिदृश्यहरूको लागि समर्पित उत्पादनहरू डिजाइन गर्दछ।

1. उपभोक्ता-ग्रेड NVMe SSD (दैनिक कार्यालय र गेमिङको लागि पहिलो विकल्प)

व्यक्तिगत प्रयोगकर्ताहरूलाई लक्षित गर्दै, दैनिक कार्यालयको काम, गेमिङ, भिडियो सम्पादन, र अन्य परिदृश्यहरूको लागि उपयुक्त। मुख्य आवश्यकताहरू उच्च लागत-प्रभावकारिता, बलियो अनुकूलता, र मध्यम प्रदर्शन हो। हाम्रा उत्पादनहरूले M.2 इन्टरफेस NVMe 1.4/2.0 संस्करणहरू, क्षमताहरू 512GB देखि 4TB सम्म, TLC NAND फ्ल्यास मेमोरी + स्व-विकसित फर्मवेयर प्रयोग गरेर, 3500 ~ 7400MB/s को क्रमिक पढाइ/लेखन गति, 4K अनियमित पठन/लेखन गति, ~50K0 50K0 IO को लागि स्पीड र समर्थन गर्दछ। द्रुत बिक्री पछि प्रतिक्रिया संग पाँच वर्ष राष्ट्रव्यापी वारेन्टी।

2. औद्योगिक-ग्रेड NVMe SSDs (औद्योगिक नियन्त्रण र चरम वातावरणका लागि रुचाइएको)

औद्योगिक प्रयोगकर्ताहरूलाई लक्षित गर्दै, यी SSDs औद्योगिक नियन्त्रण, मोटर वाहन, र सैन्य अनुप्रयोगहरूको लागि उपयुक्त छन्। मुख्य आवश्यकताहरूमा हस्तक्षेप प्रतिरोध, कम्पन प्रतिरोध, फराकिलो तापमान दायरा, र उच्च स्थिरता समावेश छ। हाम्रा उत्पादनहरूले औद्योगिक-ग्रेड SLC/MLC NAND फ्लैश मेमोरी र नियन्त्रकहरू प्रयोग गर्छन्, चरम वातावरणमा -40 ℃ देखि 85 ℃ सम्म स्थिर सञ्चालन सक्षम पार्दै। तिनीहरूले 5V देखि 12V को फराकिलो भोल्टेज दायरा समर्थन गर्दछ, र अनुकूलित इन्टरफेस र क्षमताहरूको लागि अनुमति दिन्छ। औद्योगिक-ग्रेड विश्वसनीयता परीक्षण पास गरिसकेपछि, तिनीहरूले 3 मिलियन घण्टाको MTBF घमण्ड गर्छन्, दीर्घकालीन स्थिर सञ्चालन सुनिश्चित गर्दै।


IV। कम्पनीका फाइदाहरू र मुख्य उत्पादन सुविधाहरू

उच्च-गुणस्तरको NVMe SSD छनौट गर्न वर्गीकरण प्यारामिटरहरू र भरपर्दो ब्रान्डमा ध्यान दिन आवश्यक छ।गुड्गाभण्डारण क्षेत्रमा गहिरो विशेषज्ञता छ, चार मुख्य फाइदाहरू: R&D, गुणस्तर नियन्त्रण, उत्पादन विकास, र बिक्री पछि सेवा, बलियो प्रतिष्ठा जम्मा गर्दै। विशेष गरी:

1. R&D का फाइदाहरू: हाम्रो व्यावसायिक R&D टोलीले NVMe 2.0/PCIe 5.0 उत्पादनहरूलाई अग्रगामी गर्दै प्राविधिक प्रगतिहरूको बारेमा जानकारी राख्छ। हामीले हाम्रो आफ्नै फर्मवेयर र गर्मी अपव्यय प्रविधिको विकास गरेका छौं, र स्रोतबाट गुणस्तर नियन्त्रण सुनिश्चित गर्दै सैमसंग र माइक्रोन जस्ता प्रख्यात NAND फ्ल्यास मेमोरी निर्माताहरूसँग नजिकबाट सहकार्य गर्छौं।

2. गुणस्तर नियन्त्रण लाभहरू: सम्पूर्ण प्रक्रियामा कडा गुणस्तर नियन्त्रण। उत्पादनहरूले उच्च र न्यून तापक्रम र कम्पन परीक्षणहरू सहित धेरै परीक्षणहरू पार गर्छन्, परिणामस्वरूप MTBF उद्योगको औसतभन्दा धेरै बढ्छ, जसले मानसिक शान्ति सुनिश्चित गर्दछ।

3. उत्पादन लाभहरू: सबै इन्टरफेसहरू, प्रोटोकलहरू, र NAND फ्लैश प्रकारहरू कभर गर्दै, विभिन्न परिदृश्यहरूमा अनुकूलनीय, उच्च प्रदर्शन, उच्च स्थिरता, र उच्च लागत-प्रभावकारिता संयोजन गर्दै, अनुकूलित समाधानहरूलाई समर्थन गर्दै।

4. बिक्री पछिको फाइदाहरू: राष्ट्रव्यापी बिक्री पछि सेवा नेटवर्क कभरेज, पाँच वर्षको वारेन्टी, निःशुल्क परीक्षण, र द्रुत मर्मत प्रदान गर्दै। एक पेशेवर टोलीले तपाईंको आवश्यकताहरूको तुरुन्तै प्रतिक्रिया दिन्छ।

X
हामी तपाईंलाई राम्रो ब्राउजिङ अनुभव प्रदान गर्न, साइट ट्राफिक विश्लेषण र सामग्री निजीकृत गर्न कुकीहरू प्रयोग गर्छौं। यो साइट प्रयोग गरेर, तपाईं कुकीहरूको हाम्रो प्रयोगमा सहमत हुनुहुन्छ। गोपनीयता नीति
अस्वीकार गर्नुहोस्स्वीकार गर्नुहोस्